Jdi na obsah Jdi na menu
 

Autor a kontakt

30. 7. 2012

Proč tyhle stránky? Žil jsem ve středních, severních i východních Čechách, ale v jižních Čechách jsem zakotvil. Tady jsem si to oblíbil a tady chci něco udělat. Rád se toulám krajinou, hledám vzácné rostliny, pozoruji hmyz a skrz objektiv lovím ptáky. Fotografuji hlavně přírodu a myslím si, že moje fotografie krajiny, rostlin, živočichů ale i památek mohou někomu přiblížit jižní Čechy. A snad i potěšit. Budu rád pokud mi napíšete o tom, co Vás na mých fotografiích zaujalo, případně i o tom jaké přírodní zajímavosti nebo památky máte ve svém okolí.

Fotografie zde vystavené jsou chráněny před neoprávněným použitím autorským zákonem. Pro veřejné použití mne kontaktujte.

josburian@seznam.cz

Děkuji vám za zájem. Josef Burián                                          30.7.2012

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pěkné

(Pavla, 4. 1. 2016 9:34)

Ahoj tati, je to moc pěkné. Pavla

Re: Pěkné

(Josef Burián, 7. 1. 2016 16:06)

Díky Pavlo. Který otec by nebyl rád když jeho dcera má zájem potěšit.

radost se povídat

(Šafránek Čeněk, 10. 12. 2015 11:13)

Prohlédl jsem si toho hodně a mohu jen poděkovat, že se o tu krásu
dokážete podělit. Jižní Čevhy, to nemá chybu. Mám je rád, zvláště Povydří,Modravu a okolo Srní. Krásné v zimě i v létě.

Re: radost se povídat

(Josef Burián, 11. 12. 2015 11:28)

Děkuji za uznání. Jsem rád, že také máte rád jižní Čechy a že jsem Vám je mohl připomenout. Mějte se hezky.

pozdrav z Brna

(Ivča a Jirka, 22. 2. 2015 20:39)

Děkujeme za návštěvu na našich stránkách a zanechání odkazu. Moc se nám zde líbilo, i na "Českém krasu", a rádi se budeme vracet. Řadu míst dobře známe, ale inspirace není nikdy dost a stále je co objevovat. Doufáme, že se budou Dunajovické kopce líbit. ;-)
I+J
www.ivcajirka.estranky.cz

parádní stránky

(A.Havlát, 22. 4. 2014 22:13)

Pane Buriáne, moc se mně líbí Vaše stránky a ještě víc Vaše fotografie. Prostě nádhera. Je vidět, že Jižní Čechy Vám přirostly k srdci. Jsem z Vysočiny a do Č. Budějovic často jezdím za dcerou. Rád bych se s Vámi, pokud budte mít zájem, setkal při fotografování. Přeji Dobré světlo. Havlát
a.havlat@fototrofeje.cz
www.fototrofeje.cz

Re: parádní stránky

(Josef Burián, 26. 4. 2014 18:03)

Děkuji za zájem a ocenění fotografií. Od výborného fotografa přírody mne těší dvojnásob. Velmi rád se s Vámi setkám na fotografické vycházce. Kontakt jsem odeslal na e-mail. Přeji příjemné dny a Dobré světlo.

cesty

(Tulachová Milada, 3. 12. 2012 8:33)

Již delší dobu se kochám tvými fotografiemi.Moc pěkný, klobouk dolů.Závidím Ti Tvoji vitalitu.Procestoval jsi toho opravdu hodně.Přeji hodně zdraví a pořádné boty na další cesty. Milada

Re: cesty

(Josef Burián, 3. 12. 2012 22:04)

Díky za uznání Miládko. Samozřejmě mne těší, když se Ti fotky líbí. Doufám, že jedna z našich společných cest bude na setkání spolužáků někde u Prahy v roce 2013. Měj se hezky. Pepa

Zdravím...

(http://fotogalerie-jihei.webnode.cz/, 18. 8. 2012 18:38)

..a opět a velmi ráda chválím krásné fotografie. Taky jsem letos stihla nafotit obilí, bílé máky, i houbičky...i jiné krásy naší přírody. Mějte se moc hezky a přeji mnoho dalších nádherných fotografií!

JiHei.

Re: Děkuji za návštěvu...

(Josef Burián, 19. 8. 2012 19:17)

Pokud jste na mých fotkách našla něco zajímavého a hezkého, pak tu nejsou zbytečně. To mne těší. Mějte se hezky. Rád uvidím nové snímky ve Vaší fotogalerii.